Tento web využíva cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu.

slide-1
slide-2
slide-3

AKCIOVÁ PONUKA

Cena 37,90 EUR (992,98 CZK)
skladom

NAJPREDÁVANEJŠIE

Cena 14,84 EUR (388,81 CZK)
skladom
Cena 3,73 EUR (97,73 CZK)
skladom
Cena 19,92 EUR (521,90 CZK)
skladom

Blog

Obmedzenie dodávok vzhľadom na Koronavírus COVID-19

04. 03. 2020

Vážení Zákazníci, Veľmi si ceníme Vašu podporu a Váš záujem o dotykové vypínače LIVOLO a ďalšie produkty z našej ponuky. Celosvetový problém zvaný Koronavirus, známy aj pod názvom COVID-19, sa nevyhol ani našim dodávateľom. V posledných týždňoch zaznamenávame veľké výpadky v dodávkach produktov...

celý článok

Aktuálny cenník LIVOLO 2020 v.1

28. 01. 2020

Aktuálny cenník LIVOLO vo formáte PDF. Objednávkový formulár LIVOLO vo formáte XLS. Aktuálny cenník LIVOLO vo formáte XLS. Aktuálne ceny produktov v tabuľkovom zobrazení.

celý článok

Ako správne umiestniť priestorový izbový termostat

13. 12. 2019

Cesta k úspornému a zároveň efektívnemu a komfortnému vykurovaniu má viacero fáz, ktoré je potrebné dostatočne premyslieť. Jednou z najdôležitejších úloh je nepochybne aj správne umiestnenie priestorového termostatu LIVOLO či už v dome, byte, alebo v kancelárii.

celý článok

Bezdrôtový zvonček: čo všetko toto zariadenie ponúka?

26. 09. 2019

Za posledné roky sa bezdrôtová technológia stáva trendom a bez pochýb bude slúžiť ľuďom i niekoľko ďalších generácií. Keď ide o bezpečnostné systémy pre domácnosti, máme tu tzv. bezdrôtový zvonček, ktorý má výhody oproti klasickému zvončeku. V tomto článku si vysvetlíme, v čom je lepší.

celý článok

Analógový vs. digitálny termostat. Aké sú rozdiely a ktorý sa vám oplatí viac?

22. 09. 2019

V dnešných dňoch to vyzerá tak, že všetko sa stáva digitálne. E-shopy prekonali kamenné predajne a skvelé fotografie sa dokážu zachytiť už aj pomocou smartfónu. Rovnakú situáciu môžeme vidieť aj pri termostate, kde digitálne termostaty nahradzujú analógové. V čom spočíva ich výhoda?

celý článok

Čo presne je smart domov?

11. 08. 2019

Čo je to smart domov? Pomerne jednoduchá otázka má množstvo rôznych vysvetlení podľa toho, koho sa opýtate. V krátkosti, smart domov je domácnosť vybavená s množstvom zariadení automatizujúce úlohy, ktoré ľudia bežne vykonávajú.

celý článok

Čo presne je smart osvetlenie?

04. 08. 2019

Ovládanie svetla pomocou hlasu sme kedysi mohli vidieť iba v sci-fi filmoch. Dnes už však existujú systémy osvetlenia, ktoré nám túto vymoženosť umožňujú. Riešenia poskytuje Philips, IKEA, Hive a niekoľko ďalších spoločností. Ako funguje smart osvetlenie v praxi?

celý článok

Stmievanie osvetlenia z dvoch a viac miest

01. 07. 2019

V praxi sa často stretávame s otázkami ohľadom možnosti dotykového ovládania stmievania pomocou stmievačov LIVOLO z viac ako jedného miesta

celý článok

Ovládanie osvetlenia z viac ako troch miest

01. 06. 2019

V praxi sa často stretávame s otázkami ohľadom možnosti dotykového ovládania osvetlenia pomocou vypínačov LIVOLO z viac ako troch miest

celý článok

Ako správne vybrať dotykový vypínač LIVOLO

01. 05. 2019

Základné informácie ohľadom bežne používaných dotykových vypínačov a tlačidiel LIVOLO vrátane možných kombinácií s elektrickými zásuvkami.

celý článok